Tiimien yhteystiedot

Tiimit huolehtivat seuratoiminnan eri osa-aluesteista mm. kilpailujen ja koulutusten järjestäminen, kouluttajien etsiminen, kanttiinin hoitaminen ja esteiden huoltaminen. Tiimihakuja on auki vuoden mittaan useampia, kannattaa seurata tiedotusta.

Hallintotiimi

  • Tiina Viitanen tiina.viitanen @ tamsk.com, puh. 050 552 7556
    • maksut, tiimin vetäjä
  • Sari Törmänen sari.tormanen @ tamsk.com
    • talkootiedustelut ja talkookirjaukset
  • Sari Kärnä sari.karna @ tamsk.com
    • talkookirjaukset
  • Silja Partanen silja.partanen @ tamsk.com
    • koirakkolista, talkootiedustelut
  • Paula Mäki paula.maki @ tamsk.com
    • maksujen seuranta
  • Laura Lautanen laura.lautanen @ tamsk.com
    • omatoimitreenioikeudet hallille.
  • Nastasia Pråhl nastasia.prahl @ tamsk.com
    • varalla, omatoimitreenioikeudet hallille

Agilityn koulutustiimi

  • Kysymykset viikkoryhmistä ja ryhmäpaikoista agiryhmat @ tamsk.com
  • Aino Ihamäki aino.ihamaki @ tamsk.com
    • alkeis- ja pentukurssit
  • Tero Mesiranta tero.mesiranta @ tamsk.com
    • AVA-kurssit
  • Jenni Nurmi jenni.nurmi @ tamsk.com
    • tiimin vetäjä, koulutusten kehitystiimin vetäjä, treenipaikat
  • Annika Salonen annika.salonen @ tamsk.com
    • valmennusryhmän asiat, viestintä ja sivujen päivitys
  • Aurora Kuosa aurora.kuosa @ tamsk.com agilitynerikoiskoulutustamsk(a)gmail.com  
    • erikoiskoulutus
  • Tiina-Liisa Vehkalahti tiina-liisa.vehkalahti @ tamsk.com
    • junioritiimin vetäjä

  • Ruusa Eloniemi
    • junioritiimin jäsen
  • Aino McLean
    • junioritiimin jäsen
  • Hanna Degerman
    • koulutusten kehitystiimin jäsen
  • Minna-Kaisa Haapanen
    • koulutusten kehitystiimin jäsen

Agilitykisatiimi – agikisat(a)tamsk.com

  • Pia Korpisaari
    • tiimin vetäjä, kisahallinto
  • Laura Karppinen
    • talkoolaiset, tiedotus, etukäteistyöt
  • Sanni Viri
    • Etukäteistyöt
  • Roosa Rovio
    • Tekninen tuki (ALGE yms)
    • Talkoolaiset
  • Nina Rajala
    • Tuomarit, kisahallinto
  • Taru Vänttinen
  • Ruusa Eloniemi
  • Tiia Jussila
    • Epikset
  • Jenna Elonen
    • Epikset

Koiratanssitiimi – koiratanssi(a)tamsk.com

  •  Tiimin vetäjä: Kirsi Koivunen (kirsi.koivunen (a) tamsk.com)
  • Riitta Birck
  • Johanna Kämäräinen
  • Malla Hihnala
  • Riikka Janka

Näyttelytiimi

  • Taina Laakso, taina.laakso @ tamsk.com
  • Emma Tammipuu
  • Saana Jansson

Rally-tokotiimi – rallytoko(a)tamsk.com

  • Heidi Pirttimäki, heidi.pirttimaki @ tamsk.com
    • kisailmot
  • Nina Kuni,  nina.kuni @ tamsk.com
    • valkku- ja tehoryhmien yhteyshenkilö, kisatiedotus, vkt
  • Petra Saari,  petra.saari @ tamsk.com
    • kisatarvikevastaava, vkt
  • Maria Taivassalo,  maria.taivassalo @ tamsk.com
    • epäviralliset kilpailut, vkt
  • Kaisa Majanen,  kaisa.majanen @ tamsk.com
    • arvokisajoukkueet, valmennus- ja tehoryhmät
  • Ruusa Eloniemi, ruusa.eloniemi @ tamsk.com
    • koulutukset ja kurssit
  • Jenni Mansikkala, jenni.mansikkala @ tamsk.com
    • kisavaraukset

Tokokoulutustiimi – tokokoulutus(a)tamsk.com

  • Marja Isohaka marja.isohaka @ tamsk.com 
    • tiimin vetäjä
  • Riitta Kivimäki riitta.kivimaki @ tamsk.com
    • erikoiskoulutukset
  • Minna Lähdekorpi minna.lahdekorpi @ tamsk.com 
    • tokokurssit ja koetreenit
  • Jenni Mansikkala jenni.mansikkala @ tamsk.com
    • tiedotus ja nettisivut
  • Susanna Jussila susanna.jussila @ tamsk.com
    • koulutukset

Tokokoetiimi

  • Johanna Nyberg johanna.nyberg @ tamsk.com
    • nettipäivitykset, tulokset (kokoonkutsuja)
  • Jenni Wennberg jenni.wennberg @ tamsk.com
    • talkoilijat ja toimihenkilöt
  • Noora Horppu noora.horppu @ tamsk.com
    • ilmoittautumiset, koekutsu – toko @ tamsk.com
  • Nina Hanikka nina.hanikka @ tamsk.com
    • yhteistyöryhmät, tilavaraukset, kokeiden anominen