"

Tiimien yhteystiedot

Hallintotiimi

  • Tiina Viitanen tiina.viitanen @ tamsk.com, puh. 050 552 7556
    • maksut, tiimin vetäjä
  • Sari Törmänen sari.tormanen @ tamsk.com
    • talkootiedustelut ja talkookirjaukset
  • Sari Kärnä sari.karna @ tamsk.com
    • talkookirjaukset
  • Silja Partanen silja.partanen @ tamsk.com
    • koirakkolista, talkootiedustelut
  • Paula Mäki paula.maki @ tamsk.com
    • maksujen seuranta
  • Laura Lautanen laura.lautanen @ tamsk.com
    • omatoimitreenioikeudet hallille.
  • Nastasia Pråhl nastasia.prahl @ tamsk.com
    • varalla, omatoimitreenioikeudet hallille

Agilityn koulutustiimi – agikoulutus(a)tamsk.com

  • Tero Mesiranta tero.mesiranta @ tamsk.com
    • agilitykoulutusten kehittäminen
  • Jenni Nurmi jenni.nurmi @ tamsk.com
    • tiimin vetäjä, valmennusryhmän asiat, treenipaikat
  • Annika Salonen annika.salonen @ tamsk.com
    • viestintä ja sivujen päivitys
  • Aino Ihamäki aino.ihamaki @ tamsk.com
    • alkeis- ja pentukurssit
  • Tarja Tiainen tarja.tiainen @ tamsk.com agilitynerikoiskoulutustamsk(a)gmail.com  
    • erikoiskoulutus

Agilitykisatiimi – agikisat(a)tamsk.com

  • Pia Korpisaari
    • tiimin vetäjä, kisahallinto
  • Minna Räsänen
    • kisahallinto, tuomarit
  • Laura Karppinen
    • talkoolaiset, tiedotus, etukäteistyöt
  • Hanna Nykänen
    • etukäteistyöt, hankinnat
  • Mira Laitila
    • koetoimitsijat
  • Sonja Mäkikangas
    • kisahallinto, kurssit/koulutukset
  • Elina Suortamo
    • talkoolaiset
  • Sanni Viri
  • Roosa Rovio
    • Tekninen tuki (ALGE yms)

Koiratanssitiimi – koiratanssi(a)tamsk.com

  • Emmi Myllys, emmi.myllys @ tamsk.com
  • Marjo-Riitta Mäkelä
  • Riitta Birck
  • Laura Toivonen
  • Johanna Kämäräinen
  • Malla Hihnala

Näyttelytiimi

  • Taina Laakso, taina.laakso @ tamsk.com
  • Emma Tammipuu
  • Saana Jansson

Rally-tokotiimi

  • Heidi Pirttimäki, heidi.pirttimaki@tamsk.com
    • kisailmot
  • Nina Kuni,  nina.kuni @ tamsk.com
    • valkku- ja tehoryhmien yhteyshenkilö, kisatiedotus
  • Petra Saari,  petra.saari @ tamsk.com
    • kisatarvikevastaava, vkt
  • Maria Taivassalo,  maria.taivassalo @ tamsk.com
    • epäviralliset kilpailut, vkt
  • Tarja Tiainen,  tarja.tiainen @ tamsk.com
    • vkt
  • Mervi Leppäkorpi,  mervi.leppakorpi @ tamsk.com
    • koulutus- ja kisatilastot, koulutustiedotus
  • Kaisa Majanen,  kaisa.majanen @ tamsk.com
    • joukkue-, haku- ja kisatiedotus, kisatiedotus,

Tokokoulutustiimi – tokokoulutus(a)tamsk.com

  • Marja Isohaka marja.isohaka @ tamsk.com 
    • tiimin vetäjä
  • Riitta Kivimäki riitta.kivimaki @ tamsk.com
    • erikoiskoulutukset
  • Minna Lähdekorpi minna.lahdekorpi @ tamsk.com 
    • tokokurssit ja koetreenit
  • Jenni Mansikkala jenni.mansikkala @ tamsk.com
    • tiedotus ja nettisivut
  • Susanna Jussila susanna.jussila @ tamsk.com
    • koulutukset

Tokokoetiimi

  • Laura Myllys laura.myllys @ tamsk.com (kokoonkutsuja)
    • kokeiden anominen, tuomarit
  • Johanna Nyberg johanna.nyberg @ tamsk.com
    • nettipäivitykset, tulokset
  • Jenni Wennberg jenni.wennberg @ tamsk.com
    • talkoilijat ja toimihenkilöt
  • Noora Horppu noora.horppu @ tamsk.com
    • ilmoittautumiset, koekutsu – toko @ tamsk.com
  • Nina Hanikka nina.hanikka @ tamsk.com
    • yhteistyöryhmät, tilavaraukset