Kouluttajien yhteystiedot

Kursseja kouluttavat myös lajin valmennusryhmäläiset.

Agility

Tutustu agilityryhmiin hakemiseen Agilitykoulutukset-sivulla. Agilityryhmiin haetaan jatkossa kootusti yhden lomakkeen kautta, josta löydät lisätietoa tuolta Agilitykoulutukset-sivulta. Voit ottaa yhteyttä myös agilityn koulutustiimiin.

Degerman Hanna hanna.degerman(a)gmail.com
Eloniemi Ruusa ruusa.eloniemi(a)gmail.com
Försti Jyrki jyrki.forsti(a)pshp.fi
Haapamäki Noora haapamaki.noora(a)gmail.com
Haapanen Minna-Kaisa minnahaapanen(a)hotmail.com
Harolin Sanna sanna.harolin(a)gmail.com
Hilden Marketta marketta.hilden(a)gmail.com
Huikuri Samuli samuli(a)huikuri.org
Ihamäki Aino aino.ihamaki(a)tamsk.com
Kaipanen Anna kaipanen.anna(a)gmail.com
Kauppi Netta kauppi.netta.p(a)gmail.com
Kivistö Sonja sonja.kivisto(a)gmail.com
Koskensalo Helihelikoskensalo(a)hotmail.com
Koskinen Alessa alessa.koskinen(a)gmail.com
Kovanen Olli kovanen.olli(a)gmail.com
Kuosa Aurora kuosa.aurora(a)gmail.com
Lahti-Hautala Niina niinalh(a)gmail.com
Laurila Tuija tuija.laurila(a)gmail.com
Leppänen Annika annika.j.leppanen(a)gmail.com
Lillvis Heidi heidif(a)windowslive.com
Markkula Paula paula.markkula(a)gmail.com
Mäkelä Miinu miinu.makela(a)gmail.com
Nieminen Sari smniemin(a)gmail.com
Nurmi Harriharri.nurmi(a)gmail.com
Nurmi Jenni jennimarj(a)gmail.com
Pajulahti Markku mpajulahti(a)gmail.com
Pekkala Einari einari.pekkala(a)gmail.com
Pälä Heikki heikkipala(a)gmail.com
Raita-aho Tommi tra(a)iki.fi
Rajala Anna-Riinaanna-riina3(a)hotmail.com
Rantanen Anu anu.rantanen(a)tuni.fi
Rouhento Kati katirou(a)gmail.com
Räsänen Minna minna_rasanen(a)hotmail.com
Sammalisto Soile soile.sammalisto(a)gmail.com
Tiainen Tarja t.tia.tiainen(a)gmail.com
Vento Emilia emiliatuulia(a)gmail.com
Viinikka Annika annika.viinikka(a)hotmail.com
Viri Sanni sanni.arponen(a)live.com
Ylinen Anna anna.ylinen(a)windowslive.com

Koiratanssi

Minna Kellomäki minna.kellomaki(a)iki.fi
Päivi Nummi paivi(a)koiranpaivia.fi
Hanna Johanssonjohansson.hanna(a)gmail.com
Kirsi Koivunenkirsi.koivunen (a) tamsk.com
Laura Toivonenlaura(a)kvekke.fi
Riikka Janka riikka.janka(a)gmail.com
Ulla Rosenlund ullarosenlund(a)gmail.com

Rally-toko

Heidi Pirttimäkipirttimaki.heidi(a)gmail.com
Ruusa Eloniemi ruusa.eloniemi@tamsk.com
Mervi Leppäkorpileppakorpi.mervi(a)gmail.com
Krista Valkeakivikrista.valkeakivi@gmail.com
Riikka Jankariikka.janka(a)gmail.com
Sari Tuomivaarasari.tuomivaara(at)gmail.com
Merja Vartimomerja.vartimo(at)gmail.com
Eija Järvineneijaijarvinen(a)gmail.com

Toko

Marja Isohaka marja.isohaka(a)tamsk.com
Piia Karinen piiakarinen(a)gmail.com